Main menu
Lek. dent Mariusz Kamiński
Lek. dent Małgorzata Sermersheim

54-436 Wrocław

ul. Gubińska 8

Gabinet

stomatolog wrocław stomatolog prywatnie wrocław

Zaufany dentysta? Wrocławianie już wybrali!

W życiu jest pewne, że wcześniej czy później dosięgną Cię dwie sprawy – podatki oraz problemy z zębami. Nasi wrocławscy dentyści i protetycy potrafią sprawić, że przynajmniej drugi z tych kłopotów zniknie bezboleśnie, a efekt będzie dla Ciebie zdrowy, długotrwały i przyjemny.

Nasz gabinet stomatologiczny na Nowym Dworze we Wrocławiu istnieje na rynku już od dwudziestu lat! To zobowiązuje. Posiadamy ogromne grono stałych i wiernych pacjentów. Aż łezka w oku się kręci na myśl, że już nie tylko dwa pokolenia z jednej rodziny nam ufają, ale nawet trzy. Największą dla nas nagrodą jest, kiedy senior rodu przyprowadza do nas na pierwszą wizytę u stomatologa swoją wnuczkę, ponieważ doskonale wie, że może jej zdrowie powierzyć w nasze ręce.

Dzięki pełnemu zaangażowaniu oraz tytanicznym wysiłkom stworzyliśmy na Nowym Dworze gabinet stomatologiczny, który jest przyjazny pacjentowi. Gabinet, w którym strach przed wizytą u dentysty znika bez śladu, niczym kamień nazębny po zabiegu piaskowania.

Naszym pacjentom oferujemy doskonale wyposażony gabinet, profesjonalny i nowoczesny sprzęt, komfortową poczekalnię oraz to, co często bywa najważniejsze – ciepłą i przyjazną atmosferę. U nas znajdziesz najbardziej fachową we Wrocławiu pomoc dentystów i protetyków, podpartą wieloletnim doświadczeniem, a także natychmiastową ulgę w przypadku bólu zęba lub dziąsła. Nieustannie pogłębiamy swoją wiedzę i jesteśmy na bieżąco w zakresie nowinek na temat leczenie chorób jamy ustnej, wybielania, piaskowania czy też zaawansowanej protetyki. Pełny zakres naszych usług znajdziesz w ofercie.

Ty również możesz cieszyć się pięknym i zdrowym uśmiechem. Nie czekaj, aż ból zmusi Cię do działania. Zadzwoń już teraz i umów się na wizytę.

Serdecznie zapraszamy

Lek. dentysta Mariusz Kamiński
Lek. dentysta Małgorzata Sermersheim